Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×


Społeczna Akademia Nauk - Biblioteka
Wydział w Ostrowie Wielkopolskim

63-400 Ostrów Wlkp., ul. Wrocławska 93a
telefon: (62) 735 63 74,
tel. kom.: 667 911 411

email biuro: biblioteka.ostrow@san.edu.pl
numer GG: 42147467

W dniach 22., 23., 27.12.2022 r. Uczelnia nieczynna

Zbiory biblioteczne Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie Wielkopolskim są udostępniane od 2000 roku. Księgozbiór stanowi 8351 woluminów. Biblioteka gromadzi książki, płyty CD oraz czasopisma związane przede wszystkim z kierunkami i przedmiotami prowadzonymi przez Uczelnię. Czytelnicy mają zapewniony wolny dostęp do księgozbioru, a zasoby biblioteki regularnie wzbogacane są o najnowsze wydawnictwa i materiały źródłowe.

Biblioteka prowadzi współpracę w zakresie wymiany wydawnictw z 35 uczelniami. Do obsługi procesów bibliotecznych, katalogów, kartotek oraz wypożyczalni zastosowano program Libra 2000.

W Bibliotece znajduje się Naukowy Punkt Biblioteczny Biblioteki Publicznej im. St. Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim, którego księgozbiór stanowi 2209 woluminów. Biblioteka posiada również czytelnię z wyznaczonymi stanowiskami komputerowymi. Na miejscu można skorzystać z aktualnych i archiwalnych czasopism, roczników oraz z księgozbioru podręcznego i zasadniczego.

KATALOG BIBLIOTEK

Aby dostać się do zasobów iBuk libra (SAN) student wpisuje w przeglądarkę: ibuk.san.edu.pl i loguję się zgodnie z instrukcją na ekranie (uczelniane konto Office365).

W przypadku problemu z zalogowaniem - jest instrukcja na stronie jw. jak uzyskać pomoc. Ta informacja jest w wielu miejscach na stronach Uczelni.

Można rónież korzystać z zasobów otwartych naszego Wydawnictwa PiZ: http://piz.san.edu.pl.


Godziny pracy Biblioteki

Poniedziałek

9.00 - 12.00

Wtorek

nieczynne

Środa

9.00 - 12.00

Czwartek

14.00 - 18.00

Piątek

nieczynne

Niedziela (zjazdowa)

9.00 - 16.00


IBUK


ibuk

IBUK libra.ibuk.pl — internetowa biblioteka i czytelnia online
IBUK libra to największy w Polsce serwis podręczników akademickich i książek naukowych w wersjach elektronicznych. W sieci uczelnianej dostępne są książki wybrane przez Społeczną Akademię Nauk. Spoza Uczelni dostęp na hasło.


PWN - ibuk.pl - Będąc w Uczelni - bez logowania

PWN - ibuk.pl - spoza Uczelni

EBSCOHost

ebsco

EBSCOHost jest to ogromna bazą danych zawierająca pełnotekstowe czasopisma i magazyny w wersjach elektronicznych. Potężne źródło informacji dla autorów prac semestralnych i dyplomowych oraz rozpraw naukowych. Spoza Uczelni dostęp na hasło.


PWN - ibuk.pl - Będąc w Uczelni - bez logowania

PWN - ibuk.pl - spoza Uczelni

Wirtualna Biblioteka Nauki


wbn

WBN to istotne wsparcie w pracach badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych we wszystkich dziedzinach wiedzy i specjalnościach naukowych w Polsce, a także ważna pomoc dla doktorantów i studentów przygotowujących prace dyplomowe. Spoza Uczelni dostęp na hasło.


WBN – Wirtualna Biblioteka Nauki - Będąc w Uczelni - bez logowania

WBN – Wirtualna Biblioteka Nauki - korzystanie spoza Uczelni

Wirtualna Biblioteka Nauki


wbn

Libra Libra — internetowy katalog Biblioteki Społecznej Akademii Nauk
Przeglądaj wszystkie dostępne zbiory biblioteki, Wyszukaj interesujące pozycję, Przejrzyj specjalnie przygotowane zestawienia ciekawych książek, płyt, artykułów itp. Login: san Hasło: san


» Logowanie do Libra - Katalogu biblioteki SAN «

Studia I stopnia  

Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!