Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Europejska Gra Miejska – zapraszamy do udziału

Dzień Europy coraz bliżej. Z tej okazji Punkt EUROPE DIRECT Ostrów Wielkopolski organizuje Europejską Grę Miejską.

7 maja na terenie Ośrodka Piaski – Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim będziemy razem świętować rocznicę wygłoszenia historycznej deklaracji Schumana, którą uważa się za zalążek tego, czym dzisiaj jest Unia Europejska. Tematyka tegorocznego wydarzenia nawiązuje do priorytetów Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego, jak i również do obchodzonego w 2022 r. Europejskiego Roku Młodzieży. Europejska Gra Miejska została objęta Patronatem Honorowym przez Panią Beatę Klimek Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 05.05.2022 r. lub do wyczerpania liczby miejsc w Grze.

Drużyny, które w rankingu zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają wartościowe nagrody:
  • I miejsce: voucher o wartości 800,00 zł brutto
  • II miejsce: voucher o wartości 500,00 zł brutto
  • III miejsce: voucher o wartości 300,00 zł brutto

Każdy uczestnik już za sam udział w grze otrzyma pakiet gadżetów! Każda z Drużyn składa się z minimum 2 a maksymalnie z 4 osób. Minimalny wiek uczestników Gry to 13 lat. Dzieci poniżej 13. roku życia nie biorą udziału w Grze, ale mogą towarzyszyć rodzicom w czasie trwania Gry. Maksymalnego wieku nie ma :)

Jak wziąć udział w grze? Uzupełnij Formularz zgłoszeniowy i prześlij go na adres: europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegółowe informacje.

dokumenty   Formularz zgłoszeniowy [pobierz]

Studia I stopnia  

Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!