Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Medal dla Śp. Dziekana Profesora Tadeusza Sarnowskiego

Dnia 10.11.2021 r., podczas XL Uroczystej Sesji Rady Miejskiej, Śp. Dziekan Profesor Społecznej Akademii Nauk dr inż. Tadeusz Sarnowski został odznaczony pośmiertnie Medalem Za Zasługi dla Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Medal został złożony na ręce jego córek.


Bardzo się cieszymy, że doceniono ogromne zasługi i zaangażowanie naszego Śp. Dziekana w życie społeczne i gospodarcze miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

To dla nas zaszczyt, że mogliśmy przez tyle lat współpracować z tak wyjątkowym człowiekiem, który ofiarował społeczności akademickiej tak wiele od siebie.

Medal dla Śp. Dziekana Profesora Tadeusza Sarnowskiego
Medal dla Śp. Dziekana Profesora Tadeusza Sarnowskiego
Medal dla Śp. Dziekana Profesora Tadeusza Sarnowskiego
Studia I stopnia  

Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!