Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Żegnamy prof. SAN, dr inż. Tadeusza Sarnowskiego

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Dziekana ośrodka Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie Wielkopolskim, prof. SAN dr. inż. Tadeusza Sarnowskiego.

Środowisko akademickie straciło wyjątkowego wykładowcę, a także wspaniałego człowieka, który swoim skromnym i pracowitym życiem ukazywał oddanie się ludziom i nauce.

Zostanie przez nas zapamiętany jako osoba uśmiechnięta, radosna, pełna optymizmu, pasji i zaangażowania. Kochał Boga, kochał ludzi, kochał życie.

Nigdy nie odmawiał pomocy, zawsze życzliwy i cierpliwy. Dla każdego miał dobre słowo, potrafił jednać i inspirować ludzi. Człowiek wielkiego serca i wielkich zasług.

Żegnamy prof. SAN, dr inż. Tadeusza Sarnowskiego

Żadne słowa nie wyrażą bólu, jaki w nas pozostaje po stracie tak wspaniałego człowieka. Profesor Tadeusz Sarnowski był, jest i pozostanie dla nas Dziekanem, Szefem, Mentorem oraz Przyjacielem.

Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy współczucia.


Nekrolog

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 20 listopada. Msza święta rozpocznie się o godzinie 13.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ulicy Limanowskiego w Ostrowie. Pochowany zostanie na cmentarzu przy tej samej ulicy.

Msza świętą będzie transmitowana na żywo na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 13.00.

Studia I stopnia  

Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!