Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).




×

Konsultacje

KATEDRA ZARZĄDZANIA

 

Tytuł/stopień naukowy

 

Nazwisko i imię Godziny konsultacji

Prof. zw. dr hab

Listwan Tadeusz niedziela  - 10.00 - 11.00

Prof. zw. dr hab.

Zimniewicz Kazimierz niedziela –   11.00 - 12.00

Prof. zw. dr hab.

Osbert-Pociecha Grażyna sobota – 13.10 – 14.40

Prof. zw. dr hab.

Kruszewski Tomasz niedziela – 14.00 - 15.00

Prof. dr  hab.

Pomykalski Andrzej po konsultacji meilowej      

Dr hab.

Moroz Mirosław sobota – 12.00 – 13.00

Dr hab.

Rogut Anna sobota – 9.00 – 9.40

Dr inż.

Sarnowski Tadeusz sobota – 12.00 – 14.00

Dr inż.

Ładoński Wiesław sobota -  11.10 – 12.10

Dr

Trenkner Małgorzata sobota – 15.00 – 16.30

Dr

Jokiel Grzegorz sobota – 18.10 – 19.10

Dr

Kołodziejczyk Kazimierz sobota – 15.00 – 16.00

Dr

Bąk-Grabowska Dominika niedziela 8.30-9.30

Dr

Masel Magdalena sobota – 17.00 – 18.00

Dr

Pietrzak Józef sobota  – 15.30 – 16.30

Dr

Stopczyński Bartłomiej niedziela -  8.30 – 9.30

Dr

Bielińska Natalia niedziela 13.10- 14.10

Dr

Turniak Michał niedziela – 7.30 – 8.00

Mgr inż.

Grobelna Janina sobota – 12.10 – 13.10

Mgr

Gregorczyk Józef sobota – 14.00 – 15.00

Mgr inż.

Ampuła Andrzej po konsultacji meilowej      

Mgr

Borowiak Marcin niedziela 15.00 – 16.00   

Mgr

Kozłowski Tomasz sobota – 15.30 – 16.30

Mgr

Piechota Konrad niedziela – 8.30 - 9.30

Godziny dyżuru Dziekana:
Wtorek, czwartek – godz. 17.00-19.00
Sobota zjazdowa – godz. 10.00-12.00

 

Godziny dyżuru opiekuna kierunku Informatyka – mgr inż. M. Nowickiego:
Niedziela zjazdowa: godz. 15.00-16.00, pok. 325
Poniedziałki nie zjazdowe: godz. 15.30-16.30

 

Godziny dyżuru opiekuna kierunku Zarządzanie:
I–go stopnia – dr J. Śmigielska:
Niedziela zjazdowa: 11.30 – 12.30, pok. 205
II-go stopnia – dr E. Godziszewska:
Sobota zjazdowa: 9.40 – 11.10, pok. 205

 

Godziny konsultacji kadry dydaktycznej:

 

ZAKŁAD EKONOMII, FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI

 

Tytuł/stopień naukowy

 

Nazwisko i imię                                                  Godziny konsultacji

Dr

Śmigielska Jolanta                                                       niedziela – 11.30 – 12.30

Mgr

Bartoszewski Wojciech                                       niedziela – 10.30 – 11.15

Mgr

Gulińska Kornelia                                               niedziela – 16.35 – 18.05

Mgr

Koliński Marek                                                     niedziela – 13.40- 14.40

 

ZAKŁAD EKONOMII, FINANSÓW I RACHUNKOWOŚCI

 

Tytuł/stopień naukowy

 

Nazwisko i imię                                                 Godziny konsultacji

Dr

Witczak Izabela                                                       piątek – 18.00 – 19.00

Prof. zw.dr hab.

Rymarczyk Jerzy                                                   niedziela – 16.30 – 17.30

Dr hab.

Wróblewski Marek                                                         niedziela – 15.00 – 16.00

Mgr

Borowiak-Michalska Marlena                               niedziela – 15.00 – 16.30

Dr

Smektała Ewa                                                            niedziela – 8.30 – 9.30

 

 

ZAKŁAD JĘZYKÓW OBCYCH

 

Tytuł/stopień naukowy

 

Nazwisko i imię                                                 Godziny konsultacji

Dr

Godziszewska Edyta                                                sobota – 9.40 – 11.10

Mgr

Garstka-Nowak Małgorzata                                niedziela – 13.00 – 13.45                        

Mgr

Nowak Ewa                                                           niedziela – 12.15-13.00

Mgr

Pietrzykowska Iwona                                              sobota – 16.30 – 17.30

Mgr

Siwek Sebastian                                                  niedziela – 11.20 – 12.20

Mgr

Gaworzewski Jakub                                         sobota– 14.40 – 15.40

 

 

 

 

KATEDRA INFORMATYKI

 

Tytuł/stopień naukowy

 

Nazwisko i imię

 

Zakład  Technologii Programowania Sieci i Grafiki komputerowej

Prof. dr hab. 

 

Rutkowska Danuta 
•          Niedziela zjazdowa, godz. 13.00-15.00, pok. 325
•          Konsultacje po wcześniejszym kontakcie e-mailowym,
•          Kontakt: drutko@kik.pcz.czest.pl

Prof. dr hab. 

 

Pawlak Mirosław 
•          Niedziela zjazdowa, godz. 9.15-11.15, pok. 325
•          Konsultacje po wcześniejszym kontakcie e-mailowym,
•          Kontakt: Miroslaw.Pawlak@ad.umanitoba.ca

Dr inż.

 

Goetzen Piotr
•          Sobota zjazdowa, godz. 16.40-18.40, sala K5
•          Konsultacje po wcześniejszym kontakcie e-mailowym
•          Kontakt: goetzen@spoleczna.pl

Dr

 

Przybyszewski Krzysztof 
          Sobota zjazdowa, godz. 18.10-20.00, sala K5
•          Konsultacje po wcześniejszym kontakcie e-mailowym
•          Kontakt: kprzybyszewski@spoleczna.pl

Dr inż.

 

Sztukowski Mateusz
•          Sobota zjazdowa, godz. 13.00-15.00, pok. 325
•          Konsultacje po wcześniejszym kontakcie e-mailowym
•          Kontakt: Mateusz.sztukowski@netcomte.pl

Dr inż.

 

Krupski Marcin
•          Sobota zjazdowa, godz. 16.40-18.40, pok. 205
•          Konsultacje po wcześniejszym kontakcie e-mailowym
•          Kontakt: mkrupski@spoleczna.pl

Mgr inż.

 

Kowalczyk Marcin
•          Sobota zjazdowa, godz. 15.10-17.10, pok. 325
•          Konsultacje po wcześniejszym kontakcie e-mailowym
•          Kontakt: marcin.kowalczyk@onet.pl

Mgr inż.

 

Adamczak Arkadiusz
•          Niedziela zjazdowa, godz. 16.30-17.30, pok. 325
•          Poniedziałki nie zjazdowe, godz. 17.00-18.00
•          Kontakt: a.adamczak@zap-robotyka.com.pl

Mgr inż.

 

Tomczak Magdalena
•          Sobota zjazdowa, godz. 16.40-17.40, pok. 325
•          Piątki nie zjazdowe, godz. 15.30 – 16.30
•          Kontakt: mw@osw.pl

 

Zakład Nauk Technicznych  i Informatyki Przemysłowej

Dr

 

 

Tyburcy Edward
•          Niedziela zjazdowa, godz. 9.40-10.40, pok. 325
•          Poniedziałki nie zjazdowe godz. 15.00-16.00
•          Kontakt: edward.tyburcy@gmail.com

Prof. dr hab.

 

Kempiński Wojciech
•          Konsultacje po wcześniejszym kontakcie e-mailowym, pok. 325
•          Kontakt: wojkem@ifmpan.poznan.pl

Dr inż.

 

Hernes Marcin 
•          Sobota zjazdowa, godz. 8.30-9.30, pok.  325
•          Poniedziałki nie zjazdowe godz. 16.00-17.00
•          Kontakt: marcinhernes@san.ostrowwlkp.pl

Dr inż.

 

Jakubiak Leszek
•          Niedziela zjazdowa, 10.00-11.00, pok. 325
•          Wtorki nie zjazdowe godz. 16.00-17.00
•          Kontakt: ljakubiak@gmail.com

Mgr inż.

 

Szydłowski Tomasz
•          Niedziela zjazdowa, godz. 15.00-16.00, pok. 325
•          Wtorki nie zjazdowe, godz. 16.00-17.00
•          Kontakt: tszydlowski@san.ostrowwlkp.pl

Mgr inż.

 

Nowicki Marcin
•          Niedziela zjazdowa, godz. 15.00-16.00, pok. 325
•          Poniedziałki nie zjazdowe godz. 15.30-16.30
•          Kontakt: m.nowicki@zap-robotyka.com.pl

Mgr inż.

 

Tutak Piotr
•          Sobota zjazdowa, godz. 16.40-17.40, pok. 325
•          Środy nie zjazdowe, godz. 15.30.16.30
•          Kontakt: piotrtutak@wp.pl

Mgr inż.

 

Mikołajczak Bożena
•          Sobota zjazdowa, godz. 18.10-19.10, pok. 325
•          Wtorki nie zjazdowe, godz. 16.00-17.00
•          Kontakt: wiki@kl.onet.pl

 

 

Studia I stopnia  
Studia II stopnia  
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!