Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer albumu np.: 14206 (Nie znasz numeru albumu? sprawdź go w prawej części okienka)
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).
×

Doroczne Nagrody Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

10 listopada 2017 r. na Uroczystej Sesji Rady Miejskiej wręczono doroczne Nagrody Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. To wyróżnienia dla osób za szczególne osiągnięcia dla ostrowskiej społeczności. Za wyjątkowy talent, umiejętności, wyjątkowe postawy w relacjach społecznych oraz za wszelkie cechy, które sprawiają, że nasze Miasto jest dzięki Nim bardziej twórcze i bogatsze w ludzkim wymiarze.

Wśród tegorocznych nagrodzonych znalazła się studentka Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie Wielkopolskim – sierż. Ewa Golińska-Jurasz - policjantka, dzielnicowa, która zmieniła na lepsze życie mieszkańców w dzielnicy, którą się opiekuje.


Doroczne Nagrody Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Studia I stopnia  

Studia II stopnia  
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!