Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Tanie czytanie!

Tanie czytanie!


Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i okolic na Rynek w dniach 07. i 08.06.2014 roku w godzinach od 10:00 do 14:00.


Akcję "Tanie czytanie" organizuje Samorząd Studencki Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Ostrowie Wlkp. Akcja polega na sprzedawaniu za symboliczną złotówkę lub przekazywaniu za darmo używanych książek o szerokiej tematyce, zebranych wcześniej przez studentów SAN.

Istotą akcji jest dotarcie z książką do tych mieszkańców, których nie stać na zakup nowych książek oraz podzielenie się z nimi swoimi zbiorami, również na zasadzie wymiany.

Studia I stopnia  

Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!