Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

III Konkurs Informatyczny dla uczniów Szkół Średnich

III Konkurs Informatyczny dla uczniów Szkół Średnich


W dniu 11.04.2014 roku w siedzibie Wydziału Zamiejscowego w Ostrowie Wielkopolskim Społecznej Akademii Nauk odbył się III Konkurs Informatyczny dla uczniów Szkół Średnich. Celem konkursu była popularyzacja Informatyki i możliwości zapoznania się uczniów z ofertą kształcenia na kierunku Informatyka w Społecznej Akademii Nauk.


Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach: Administrator sieci LAN, Programista. W konkursie wzięło udział 43 uczestników z 9 szkół ponadgimnazjalnych Południowej Wielkopolski. Za pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii przyznano nagrody rzeczowe oraz dyplom.

Zwycięzcą w kategorii Administrator sieci LAN został uczeń ZS nr 2 w Ostrzeszowie – Przemysław Grępka. Najlepszym programistą okazał się Jacek Fila – uczeń I LO w Krotoszynie.


galeria zdjęć

Studia I stopnia  

Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!