Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Biuro Karier


Biuro Karier przy Społecznej Akademii Nauk, Wydział Zamiejscowy w Ostrowie Wielkopolskim, funkcjonuje od października 2002 roku. Celem naszej działalności jest pomoc studentom i absolwentom w aktywnym wejściu na rynek pracy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek pracy w Polsce ciągle się rozwija, a jego wymagania stają się coraz większe. Wiemy też jak bardzo ważną rzeczą jest, aby młodzi ludzie poszukujący pracy mieli jak największy dostęp do informacji i opuszczając uczelnię potrafili na tym rynku zaistnieć. Od początku działalności naszego Biura staramy się pomagać studentom poprzez podejmowanie różnego rodzaju działań.

Jednym z nich jest prowadzenie rozmów doradczych dla studentów. Są to indywidualne bądź też grupowe porady, podczas których interesanci dowiadują się jakimi predyspozycjami zawodowymi dysponują i jakie mają możliwości podjęcia pracy. Z rozmowami doradczymi łączą się też ściśle prowadzone przez nas porady dotyczące przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, a także przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Każda osoba, która zgłasza się do naszego Biura otrzymuje zestaw ulotek, w których dajemy wskazówki do pisania CV i listu motywacyjnego, a także zestaw pytań najczęściej zadawanych przez potencjalnych pracodawców w czasie rozmów kwalifikacyjnych. Oprócz materiałów, każdy interesant ma możliwość uzyskania dodatkowych informacji od naszych pracowników, którzy służą pomocą i dobrą radą.

Kolejną ważną rzeczą, w obrębie której funkcjonuje Biuro Karier, jest gromadzenie i przekazywanie informacji o kursach zawodowych i językowych, mających na celu podnoszenie i poszerzenie kwalifikacji zawodowych. Oprócz tego propagujemy zdobywanie doświadczenia poprzez praktyki i wakacyjne wyjazdy zagraniczne. Mamy zamiar, w najbliższym czasie, rozpowszechnić wśród studentów działalność wolontariatu, jako formy zdobywania doświadczenia i nowych umiejętności. W tym celu podjęliśmy kroki nawiązania współpracy z Centrum Wolontariatu.

Studia I stopnia  

Studia II stopnia  
           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!